Mýdlování 3.12.

V úterý 3.12.2019 proběhne  Mýdlová dílna určená pro veřejnost v zázemí u Seneckého rybníka, v čase 9,30  – 11,15 h (lze přicházet průběžně, ale tak abyste si stihli něco vyrobit).

mýdlováníZveme zejména rodiče s dětmi, přijďte si vyrobit pěkné vánoční dárečky pro babičky, kamarády nebo jen tak pro radost!

Mýdlovou dílnu povede Adéla Telekiová,  která vyrábí přírodní kosmetiku Vitellaria.

K dispozici bude mýdlová hmota, barvy i vůně a hlavně velké množství nejrůznějších forem.  Cena jednoho mýdla je 30 – 80 Kč (0,75 Kč/g), na formách jsou popisky, podle kterých zjistíte, kolik hmoty se do formy vejde a snadno tak spočítáte jeho cenu.

Poplatek za účast = podle váhy vyrobeného mýdla.

Přihlašování: předem (do 2.12.2019)  mailem na klubik@skaut.cz, rodiče kteří s dětmi navštěvují lesní klubíky pravidelně (tj. jsou v pravidelné rozesílce mailů) se hlásit nemusí.

S sebou: přezůvky (a případně malou svačinu).