Lesní klubík pro rodiče s malými dětmi – Bolevec i Doubravka

Lesní klubíky pro rodiče s malými dětmi (většinou od 1,5 roku do 4 let). Nabízíme setkávání se, společný pobyt a procházky v přírodě. Hraní, tvoření, první kontakty s dalšími dětmi… Program je většinou venkovní, v případě velké nepřízně počasí využíváme vnitřní zázemí.

V Bolevci se setkáváme ve čtvrtek, poprvné 22.9. od 9,30 do 11,30 h. Sraz poblíž skautské základny a školky Medvíďata u Seneckého rybníka. Jedoucí autem prosíme o zaparkování u mostu na Prokopávce, dál je vjezd jen na povolení.  Parkovat se dá také u vlakové zastávky Bolevec a pak pěšinkou mezi zahrádkami a po břehu rybníka… Doubravecké klubíky se konají ve středu, 9,30 – 11,30 h, sraz je u školky (u jurty u ulice Hřbitovní, přímo naproti spodnímu vchodu na Ústřední hřbitov.

Na klubík se prosím přihlašujete přes přihlašovací systém: medvidata.webooker.eu

Lze se hlásit i jen na jednotlivé lekce, prosíme o omluvy prostřednictvím systému. Cena lekce je pro rodinu 80 Kč.