Lidé

 

Miluše Blažková (průvodce skupiny Medvíďat)

milcaVystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích v oboru Přírodovědná a ekologická výchova. Praxi získala v environmentálním centru Cassiopeia. Podílela se na vedení rybářského kroužku a hlídala děti předškolního věku. Vytvořila rozsáhlý výukový program o problematice šumavských smrčin pro děti ZŠ, který byl úspěšně realizován. Od roku 2013 do jara 2015 spolupracovala s lesní školkou Berounka. Jde o neustálou cestu poznání, pracování na sobě a učení se vzájemného respektu. Ve svém volnu se věnuje muškaření, fotografování, četbě, zahradničení a nově také

 

 

Petra Soukupová (výuka angličtiny)

IMG_3321Vystudovala ekonomiku a management na Západočeské univerzitě a tamtéž také Angličtinu pro I. a II. stupeň.  Je velmi aktivní člověk, který má rád přírodu, sport a práci s dětmi. Posledních několik let je s dětmi hlavně při výuce anglického jazyka, kterému se věnuje již 14 let.  Již jako dítě vstoupila do skautingu a ochránců přírody, kde později vedla děti a účastnila se každý rok táborů. V současné době se věnuje kromě učení anglického jazyka malých dětí ve školce a v kurzech, téměř tříleté dceři, která je jí velkou inspirací.

 

 

 

Kateřina Vojtová (průvodce skupiny Medvíďat)

kv_portretVystudovala Pedagogickou fakultu ZČU obor učitelství výtvarné kultury a český jazyk pro SŠ.  V loňském roce absolvovala kurz Zkušeností k respektování. Největší životní zkušeností, inspirací a učitelem je jí její syn (téměř 3 roky).  Pohyb ve volné přírodě považuje za jednu ze základních potřeb člověka, ovlivňuje jeho přirozený duševní a fyzický vývoj. Stejně tak je důležitý i kreativní a respektující přístup pedagoga, o to se pokouší i v naší školce.
Ve volném čase se věnuje především spontánnímu tanci, józe, hudbě a vědomému životu.