Volná místa

Na Doubravce máme poslední volné místo na celotýdenní docházku a několik míst na docházku částečnou. Na Bolevci se momentálně uvolnila místa na čekací listině, takže pokud plánujete začátek školkové docházky během zimy, je možné že se ještě nějaké místo uvolní (na Bolevci máme rejstříkovou lesní MŠ a také lesní klub).

medvidata2018– přijímáme děti ve věku 2 – 6 (7) let, přihlášky můžete podávat průběžně, do 5 dnů Vás vyrozumíme o přijetí či nepřijetí. Zápis probíhá průběžně – tj. do naplnění kapacity klubu.

Jak postupovat?

– pečlivě prostudujte Info o zápise a o školce – dozápis

– domluvte si mailem nebo telefonicky návštěvu ve školce nebo nás navštivte na lesním klubíku (v pátek 9,30 – 11.30 h – ne vždy je klubík poblíž školky, je nutné se přihlásit mailem)

–  vyplňte přihláška lesní klub a pošlete nám jí mailem nebo jí odevzdejte osobně (při settkání ve školce či na lesním klubu)

– do 5 dnů od přijetí přihlášky Vám potvrdíme přijetí či nepřijetí Vašeho dítěte.

Nejdou Vám dokumenty stáhnout? Obraťte se na nás, rádi Vám je zašleme.

Těšíme se na všechny nové děti!