Volná místa na Doubravce

Na Doubravce máme poslední volné místo na celotýdenní docházku a několik míst na docházku částečnou (1 – 4 dny, ideálně ve dnech pondělí, (středa), čtvrtek, pátek.

medvidata2018- přijímáme děti ve věku 2 – 6 (7) let, přihlášky můžete podávat průběžně, do 5 dnů Vás vyrozumíme o přijetí či nepřijetí. Zápis probíhá průběžně – tj. do naplnění kapacity klubu.

Jak postupovat?

– pečlivě prostudujte Info o zápise a o školce – dozápis

– domluvte si mailem nebo telefonicky návštěvu ve školce nebo nás navštivte na lesním klubíku (v pátek 9,30 – 11.30 h – ne vždy je klubík poblíž školky, je nutné se přihlásit mailem)

–  vyplňte přihláška lesní klub a pošlete nám jí mailem nebo jí odevzdejte osobně (při settkání ve školce či na lesním klubu)

– do 5 dnů od přijetí přihlášky Vám potvrdíme přijetí či nepřijetí Vašeho dítěte.

Nejdou Vám dokumenty stáhnout? Obraťte se na nás, rádi Vám je zašleme.

Těšíme se na všechny nové děti!