Podzimní příměstský tábor

O podzimních prázdninách 27. – 29.10.2014, jsme pro děti ve věku 4 – 8 let  připravili příměstský tábor!

Program: děti budou rozděleny na mladší a starší, kapacita je max. 28 dětí (a 4 vedoucí), tématem tábora bude příroda a její zkoumání, pokusy s přírodou, tvoření, výroba vlastní knihy o lese, výlet(podle počasí), čtení pohádek, stolní hry, hry, soutěže, pobyt a hraní v přírodě.

Cena tábora je 950 Kč (zdravé stravování – 2 svačiny a oběd, program, pojištění…). Zázemí tábora bude v naší školce a v klubovnách (vytápěné klubovny) u Seneckého rybníka. Tábor bude probíhat každý den od 7 do 16.15 h (sraz a návrat na zastávce Okounová – křižovatka na Plaské v Plzni – Bolevci). Tábor se bude platit předem na účet.

O přihlášky si pište koordinátorce tábora Lence Chvalové, lenkasojka@gmail.com, tel.: 720 224 159. Kapacita tábora je omezená!

přihláška

podzimní příměstský