Lesní klubíky pro rodiče s mrňousky

Lesní klub od března pokračuje jarním cyklem setkání!

Část programu se odehrává venku (zkoumání lesa, volné hraní, hry…), část uvnitř (tvoření, herna) – dle počasí. Klubík je určen pro děti s rodiči (děti jsou zejména ve věku 1,5 – 3 (4) roky).

Klubík se koná vždy v pátek od 9,30 do 11.30 h. Sraz je vždy v 9,30 h u našeho zázemí u Seneckého rybníka, sebou svačinu, pití, přezůvky a oblečení na ven.

Cena setkání je 50 Kč/rodina. Pokud jste u nás ještě nebyli (a nechodí vám info mail o klubíku) je fajn se před první návštěvou přihlásit na mail medvidata@skaut.cz

Plánované termíny: od 17.3. do 16.6., ve vedení klubíku se prostřídá Lenka Chvalová a Andrea Hermová.

lesní klubík 2017Program klubíků:

19.5. – Žabičky – hry s padákem, tvoření (Lenka)

26.5. – Zelenina –  tiskátka ze zeleniny, poznávačka/ochutnávačka (Andrea)

2.6. – Bylinky –  Barevné květináče + sázíme/sejeme bylinky  (Andrea)

9.6. –  Obtisky rukou/nohou (prstové barvy) a obrázky z písku (může být na jednom obrázku) (Andrea)

16.6. – Na pláži –  vyrábíme ozdůbky z mouky a kamínků + hra na pláži, obrazce/stavby z písku (Andrea)