Lesní klubík pro rodiče s dětmi

Zahajujeme podzimní sérii lesních klubíků na Doubravce!

klubičekLesní klubík je určen  (cca ve věku 1,5 – 3 – 4 roky), kteří chtějí trávit s dětmi čas venku.

Klubík se schází každý pátek (od 15.9. do 15.12.2018) od 9,30 – 11,30 h. Sraz je vždy ráno na dvorečku u domečku u sv. Jiří (tam jak bývají poutě, adresa je Ke sv. Jiří 13).

Podle počasí trávíme čas převážně venku, ve studenějších měsících pak trávíme první hodinu venku a druhou hraním uvnitř školky. Program je spíše volnější, každý klubík má nějaké téma. Součástí jsou hry, vzdělávací a tvořivé aktivity.

Za rodinu vybíráme účastnický poplatek 70 Kč/rodina/setkání. Je možné si objednat také oběd (45 Kč poloviční porce, 80 Kč celá – obědy bereme ze 14. ZŠ + cena dopravy) – minimálně den předem do 12 h.

Prosíme, před první návštěvou klubíku se nahlaste na mail: klubik@skaut.cz

Těšíme se na Vás, pojďte s námi ven!

Jarní série klubíku bude zahájena koncem března, pravděpodobně bude probíhat klubík na Doubravce i v Bolevci.