Lesní klub na jaře na Doubravce i v Bolevci

Lesní klub pokračuje jarní sérií setkáních – tentokrát od března na Doubravce a od dubna v Bolevci! Vezmětě své děti a pojďte si hrát, objevovaz, zkoumat, učit se a hlavně – být venku s dalšími rodiči a jejich dětmi.

Program připravujeme pro rodiče s dětmi ve věku 1 – 4 roky, mladší a starší jsou také vítáni.

lesniKlubík na Doubravce se koná vždy v pátek od 9,30 do 11.30 h. Začínáme 2.3.2018. Sraz je vždy v 9,30 h u našeho zázemí u sv. Jiří (Ke svatému Jiří 13, Plzeň – Doubravka) sebou svačinu, pití, přezůvky a oblečení na ven. Program probíhá venku nebo částečně venku + uvnitř zázemí domečku. Kočárky parkujeme na dvorečku.

Klubík v Bolevci se koná každé pondělí od 9,30 do 11.30 h. Začínáme 19.4.2018. Sraz na lubík je v 9,30 h na vlakové zastávce Plzeň – Bolevec (kousek od konečné tramvaje č. 1).

Cena setkání je 70 Kč/rodina. Pokud jste u nás ještě nebyli (a nechodí vám info mail o klubíku) je fajn se před první návštěvou přihlásit na mail klubik@skaut.cz (hlavně z důvodu, že někdy můžeme vyrazit někam úplně jinam, tak ať nás zbytečně nehledáte).

Podrobnější program naleznete na webu v záložce klubík.

Těšíme se na Vás!