Klubík

Lesní klub pokračuje jarní sérií setkáních – tentokrát od března na Doubravce a od dubna v Bolevci!

lesniKlubík na Doubravce se koná vždy v pátek od 9,30 do 11.30 h. Začínáme 2.3.2018. Sraz je vždy v 9,30 h u našeho zázemí u sv. Jiří (Ke svatému Jiří 13, Plzeň – Doubravka) sebou svačinu, pití, přezůvky a oblečení na ven. Program probíhá venku nebo částečně venku + uvnitř zázemí domečku. Kočárky parkujeme na dvorečku.

Klubík v Bolevci se koná každé pondělí od 9,30 do 11.30 h. Začínáme 19.4.2018. Sraz na lubík je v 9,30 h na vlakové zastávce Plzeň – Bolevec (kousek od konečné tramvaje č. 1).

Cena setkání je 70 Kč/rodina. Pokud jste u nás ještě nebyli (a nechodí vám info mail o klubíku) je fajn se před první návštěvou přihlásit na mail klubik@skaut.cz (hlavně z důvodu, že někdy můžeme vyrazit někam úplně jinam, tak ať nás zbytečně nehledáte).

Ve vedení klubíku se prostřídá Klárka Řezaninová, Lenka Chvalová a Andrea Hermová.

Program klubíků –  březen 2018 – loučíme se zimou:

2.3. U Eskymáků (pohybka s ledovýma krama, malování do sněhu (pokuhd náhodou bude), vyrábění tučňáků

9.3. Sněženky – procházka do zahrádek s hledáním jarních kytiček, pohybovka, vyrábímí sněženky

16.3. Vynášíme zimu – výroba a vynešení Morany

23.3. – Velikonoční vyrábění