Klubík

Lesní klubík 2023/24

Jaro se pomalu blíží a s ním i letošní Jarní lesní klubíky pro rodiče s malými dětmi. Klubíky jsou určeny pro rodiny, které jsou rády venku a mají kluka nebo holčičku ve věku cca 1,5 – 3 roky (s možnými mladšími či staršími sourozenci).

Těšit se můžete na částečně řízený program (zkoumání přírody, tvoření, hudební aktivity) venku nebo v zázemí lesní školky Medvíďata pod vedením lektorky, ale také na volné hraní a spoustu pohybu. Začínáme na začátku března 2024, končíme koncem června. Pro velký zájem budou klubíky letos rovnou tři:
– v pondělí na Senečáku pod vedením Lucky
– ve středu na Senečáku s Míšou F.
– ve čtvrtek na Doubravce s Míšou B.

Klubíky probíhají v čase 9,30 – 11,30 h.

Přihlašování je již spuštěno prostřednictvím Webookeru – https://medvidata.webooker.eu/

Je potřeba se předem přihlásit – stačí jedno dítě za rodinu. Na Webookeru se hlaste prostřednictvím ikony klubík přihlásit.

Za rodinu je poplatek 80 Kč/ setkání, platí se až na místě, jen prosíme, pokud nemůžete dorazit o omluvu prostřednictvím Webookeru.

Těšíme se setkání venku v lese nebo u jurty na zahrádce!